Teajárat Debrecenben

2012. február 01., szerda

Teajáratot indított Debrecenben a Magyar Református Szeretszolgálat és Debrecen-Nagytemplomi Református Egyházközség "Reménysugár" Hajléktalanok Nappali Melegedője.

Az utcán fagyoskodó és legyengült rászorulók részére szendvicset, forró, citromos teát, C vitamint és édességet osztanak a munkatársak és az önkéntesek. Ezen a héten szerdán, csütörtökön és pénteken hajnali 5 órakorkor a Péterfia 40 szám alatt, délután 4 órakor az állomás melletti trafó háznál,  4óra 30 perckor a Meteor Mozinál és 5 órakor a Nagyerdei villamosmegállóban 150-200 szendviccsel várjuk a jelentkezőket.

A hajléktalanok ismerik ezeket a helyszíneket, és kérjük, hogy keressék a Magyar Református Szeretszolgálat fehér-zöld feliratos kisbuszát.