Pályázat gyerekprogramokra

2014. február 18., kedd

Az Ökumenikus Segélyszervezet a TANDEM Fejlesztési Alap keretében pályázatot hirdet gyerekfejlesztési tapasztalattal rendelkező civil és egyházi szervezetek számára.

A pályázat célja modernizációs veszélyeket tudatosító, 10-18 éves gyermekeknek és családjaiknak szóló komplex prevenciós programok megvalósítása. A projekteknek az alábbi modernizációs veszélyek prevenciójáról kell szólnia: internetfüggőség, nem biztonságos internethasználat, média negatív hatásai, médiaerőszak, emberkereskedelem, prostitúció. A támogatás mértéke maximum négymillió forint. A projektek megvalósításához önerő nem szükséges.

A pályázat részletei itt érhetőek el