Iskolavezetőt keresnek Mátészalkán

2020. március 24., címkék: Pályázat, pályázat

A Mátészalka Kossuth téri Református Egyházközség pályázatot hirdet a Kálvin János Református Általános Iskola intézményvezetői munkakörének betöltésére.

Iskolavezetőt keresnek Mátészalkán

2020. március 24., címkék: Pályázat, pályázat

Szakmai-adminisztrációs munkatársat keres az Országos Református Cigánymisszió

2020. március 18., címkék: Pályázat, pályázat

Teljes munkaidős állásra keressük új kollágánkat.

Szakmai-adminisztrációs munkatársat keres az Országos Református Cigánymisszió

2020. március 18., címkék: Pályázat, pályázat

Teljes munkaidős állásra keressük új kollágánkat.

Főtitkárt keres a DRHE

2020. március 02., címkék: debreceni teológia (drhe), pályázat, Pályázat

A Debreceni Református Hittudományi Egyetem (DRHE) rektora nyilvános pályázatot hirdet az egyetem egyetemi főtitkári tisztségének betöltésére.

Főtitkárt keres a DRHE

2020. március 02., címkék: debreceni teológia (drhe), pályázat, Pályázat

Pályázati felhívás az Országos református szakértői névjegyzék bővítésére

2020. február 22., címkék: pályázat, Pályázat

A MRE Zsinati Oktatási Irodája a Magyarországi Református Egyház köznevelési törvényének [1995. évi I. tv.] 14. § (5) bekezdése alapján pályázatot hirdet az Országos református szakértői névjegyzékre történő felvételre. A pályázatok benyújtási határideje 2020. április 3. A pályázatokat a következő postacímre kell eljuttatni: MRE Zsinati Oktatási Iroda, 1427 Budapest, Pf.: 643.

Pályázati felhívás az Országos református szakértői névjegyzék bővítésére

2020. február 22., címkék: pályázat, Pályázat

Hárommillió forint az ökumenizmus támogatására

2020. február 17., címkék: Ökumené, pályázat, ökumene, Pályázat, ökumené

Négy pályázatot írt ki a Both Antal Teológiai és Kulturális Alapítvány: összesen csaknem hárommillió forinttal segíti a felekezettudomány művelését, valamint a hazai történeti felekezetek jobb megismerését és közeledését.

Hárommillió forint az ökumenizmus támogatására

2020. február 17., címkék: Ökumené, pályázat, ökumene, Pályázat, ökumené

Önkéntes szervezőket várnak Grazba – elmarad

2020. február 15., címkék: graz, ifi, Pályázat, pályázat

Fiatal segítők (stewardok) jelentkezését várják az idei év kiemelkedő protestáns eseményére, a Graz városában július 3. és 5. között meghirdetett egyházi napokra.

Önkéntes szervezőket várnak Grazba – elmarad

2020. február 15., címkék: graz, ifi, Pályázat, pályázat

Igazgatót keres a Siloám Református Gyógyászati és Szabadidőközpont

2020. február 06., címkék: pályázat, Pályázat

A Kunhegyesi Református Egyházközség pályázatot hirdet a tulajdonában lévő SIL-GYÓGY-KONF Korlátolt Felelősségű Társaság ügyvezető igazgatói állásának betöltésére. A SIL-GYÓGY-KONF Korlátolt Felelősségű Társaság fő tevékenysége a kunhegyesi Siloám Református Gyógyászati és Szabadidőközpont teljes körű üzemeltetése.

Igazgatót keres a Siloám Református Gyógyászati és Szabadidőközpont

2020. február 06., címkék: pályázat, Pályázat

Asszisztenst keresünk Biztos Kezdet Gyerekházunkba

2020. február 03., címkék: pályázat, Pályázat

A Magyar Református Szeretetszolgálat Alapítvány pályázatot hirdet asszisztens munkakör betöltésére Biztos Kezdet Gyerekházába.

Asszisztenst keresünk Biztos Kezdet Gyerekházunkba

2020. február 03., címkék: pályázat, Pályázat

„Találkozásom a Biblia élővilágával” digitális rajz- és fotópályázat

2020. január 15., címkék: ifi, Pályázat, pályázat, ökogyülekezet

Bibliai témájú képzőművészeti pályázatot hirdet az Ökogyülekezeti Mozgalom általános és középiskolások számára.

„Találkozásom a Biblia élővilágával” digitális rajz- és fotópályázat

2020. január 15., címkék: ifi, Pályázat, pályázat, ökogyülekezet

Koordinátort keres az MRE-HEKS cigánymissziós gyülekezeti programja

2019. december 10., címkék: pályázat, Pályázat

A Svájci Protestáns Egyházak Segélyszervezete, a HEKS 2013 óta hosszútávú elkötelezettséggel támogatja a Magyarországi Református Egyház (MRE) gyülekezeteinek és iskoláinak a romák/cigányok egyházi és társadalmi befogadását segítő munkáját. Az országos program keretében jelenleg 13 gyülekezet és 6 általános iskola valósít meg a HEKS által támogatott inklúziós programot. Az MRE a cigánymissziós gyülekezeti projektek koordinálására keresi munkatársát.

Koordinátort keres az MRE-HEKS cigánymissziós gyülekezeti programja

2019. december 10., címkék: pályázat, Pályázat