Kirchentag 2015

2015. február 18., szerda

Június 3. és 7. között Stuttgartban rendezik meg a 35. Német Protestáns Egyházi Napokat.

A találkozóra külföldi résztvevőket is várnak: magyarok számára a részvételi díj mindössze 24 euró (az öt napra összesen), ezen felül 21 eurót kell fizetni a szállásért. Részletes tájékoztató jobbra a Kapcsolódó letöltések között.

A jelentkezési határidő – szállásigény esetén – március 15. Regisztrálni a www.kirchentag.de honlapon kell.

Emellett a Magyarországi Evangélikus Egyház Ökumenikus és Külügyi Osztálya arra kér minden csoportot, bármely egyházból, akik a Kirchentagon részt kívánnak venni, hogy a honlapon való regisztrálás mellett részvételi szándékukat jelezzék a kulugy@lutheran.hu címen, Cselovszkyné dr. Tarr Klára osztályvezető asszony felé.

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió