Csendeshétvége Pestújhelyen

2010. szeptember 20., hétfő

Csütörtöktől szombatig (szeptember 30.–október 2.), délutánonként várják az érdeklődőket a Budapest XV. kerületi református gyülekezetbe.

Lelki Oázis címmel szervez évente kétszer csendeshétvégéket a Budapest XV. kerületi, Pestújhelyi református gyülekezet. A következő alkalom szeptember 30.–október 2. között lesz. A hitmélyítő, szeretetvendégséggel egybekötött hétvége során csütörtöktől szombatig, 14 és 19 óra között várják a testvéreket.

Lelki Oázis CSENDEShétvége
Időpont: 2010. szeptember 30.–október 2. (csütörtök–szombat)  naponta 14
19 óráig.
Helyszín: Budapest Pestújhelyi Református Templom, 1158 Budapest, Sztárai Mihály tér 3.
Tel/fax: 06-1-419 28 29