Zenés áhítat Pestújhelyen

2012. március 03., címkék: zene, áhítat, budapest-pestújhely

Március 11-én zenés áhítatot tartanak a pestújhelyi református templomban.

Toronyfelújítás Pestújhelyen

2011. december 03., címkék: Gyülekezeti hírek, budapest-pestújhely, templomfelújítás

Hatvanöt év után visszakapta süveg alakú sisakját a Budapest-Pestújhely-Újpalotai Református Egyházközség templomának tornya. December 11-én tartanak hálaadó istentiszteletet az adakozásból felújított templomtoronyért.

Lelki Oázis Hétvége és evangelizáció Pestújhelyen

2011. augusztus 26., címkék: evangelizáció, cseri kálmán, budapest-pestújhely, evangélizáció

Nt. Cseri Kálmán nyugalmazott református lelkipásztor evangelizál 2011. szeptember 8. és 10. között, minden este 18 órai kezdettel a Budapesten, a Pestújhely-Újpalotai Református Egyházközség Sztárai Mihály téri templomában, melyre szeretettel hívnak és várnak minden érdeklődőt.

Csendeshétvége Pestújhelyen

2010. szeptember 20., címkék: csendesnap, Gyülekezeti hírek, budapest-pestújhely

Csütörtöktől szombatig (szeptember 30.–október 2.), délutánonként várják az érdeklődőket a Budapest XV. kerületi református gyülekezetbe.

Lelki Oázis csendesnap

2010. március 23., címkék: csendesnap, Gyülekezeti hírek, budapest-pestújhely

"Jézus mondja: Jöjjetek énhozzám mindnyájan, akik megfáradtatok, és meg vagytok terhelve, és én megnyugvást adok nektek."