Húsz éves évforduló Törökszentmiklóson

2011. augusztus 16., kedd

A Törökszentmiklósi Református Egyházközség 2011. szeptember 4-én vasárnap délután négykor ünnepi istentiszteleten ad hálát református iskolája elmúlt húsz évéért és az óvoda megnyitásáért.

A törökszentmiklósi iskola az elsők között, 1991. szeptember 1-én kezdte meg működését. Igét hirdet Szabó József esperes, ünnepi köszöntőt mond Szászfalvi László államtitkár.

Az ünnepi istentisztelet után egy kiállítás nyílik, mely az iskola elmúlt húsz évét foglalja össze . Erre az alkalomra szeretettel  hívják és várják az egykori diákokat, tanárokat és a gyülekezet tagjait.

2 Móz 9

„De amikor a fáraó látta, hogy megszűnt az eső, a jég és a mennydörgés, visszaesett vétkébe, és konok maradt a szíve…" tovább >