Alapítványvezetőt keres a Szentírás Szövetség

2017. november 02., csütörtök

A Szentírás Szövetség alapítványvezetői pozíciója 2018 elejétől megüresedik, így ennek betöltésére keres a Szövetség kuratóriuma alkalmas személyt.

A pozícióra olyan embert keresnek, aki

• Elkötelezett keresztyén ember és aktív gyülekezeti tag
  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezik (teológiai végzettség előnyt jelent)
  • Van már vezetői tapasztalata (pl. gyülekezeti szolgálatban, céges vagy önkéntes munkában)
  • Kiváló kommunikációs készség jellemzi szóban és írásban
  • Stratégiai gondolkodásra, önálló munkavégzésre és döntéshozásra képes (gazdasági ügyekben is)
  • Örömmel dolgozik együtt másokkal – buzdítani és motiválni tudja a rábízottakat
  • Az angol nyelvet tárgyalási szinten, illetve a számítógépet felhasználói szinten ismeri és használja

Jelentkezési határidő: 2017. november 10.

Bővebb információ és jelentkezés itt

Forrás: parokia.hu