Rangos elismerést kapott az Európa Rádió

2020. február 29., szombat

Az Európa Rádió kapta idén a Magyar Tudományos Akadémia Miskolci Területi Bizottsága által alapított sajtódíjat.

Az erről szóló oklevelet Roósz András akadémikus, a bizottság elnöke adta át a rádió főszerkesztőjének, Sike Gábornak az ünnepi közgyűlésen. A díjat a kiemelkedő tudományos ismeretterjesztő tevékenység elismeréseként alapította a Magyar Tudományos Akadémia Miskolci Területi Bizottsága.

Az Európa Rádiót a Tiszáninneni és Tiszántúli Református Egyházkerület működteti, miskolci székhelyű szerkesztőséggel.

reformatus.hu