Presbiteri konferencia a Nagykunságban

2011. április 06., szerda

Presbiteri konferenciát szervez a Nagykunsági Református Egyházmegye április 17-én, virágvasárnap.

Az alkalmon Árus Csongor László hegyközszentmiklósi lelkipásztor hirdet igét. A konferencián előadást tart a többek között D. Szabó Dániel a Magyar Református Presbiteri Szövetség Elnöke, Szentesi Lajos a Nagykunsági Presbiteri Szövetség elnöke, Baczúr István tiszaföldvári gondnok és Szabó József, a Nagykunsági Egyházmegye esperese.

A presbiterek és gondnokok részére szervezett konferencia Törökszentmiklóson április 17-én délelőtt 10 órakor kezdődik a református templomban. Jelentkezni a nagykunsági esperesi hivatalban lehet.

Ezen a napon kezdődik a Törökszentmiklósi Nőszövetség által szervezett jótékonysági vásár is, amelyet Juhász Enikő helyi polgármester nyit meg.

Forrás: ttre.hu

Reformatus.hu a közösségi oldalakon