Elhunyt Szűz Károly köveskáli lelkipásztor

2010. február 12., péntek

altFájdalmas szívvel, de Isten végtelen akaratában megnyugodva jelentjük, hogy Nagytiszteletű Szűz Károly, köveskáli lelkipásztort Mennyei Atyánk életének 75. esztendejében hazarendelte. Temetése febuár 13-án, szombaton délután 14 órai kezdettel lesz a köveskáli templomban tartott istentiszteleten.

Tisztelettel és szeretettel kérik a gyászistentiszteletre érkezőket, hogy Nagytiszteletű Szűz Károly volt köveskáli lelkipásztor temetésére egy-egy szál virágot hozzanak az emlékezők. Koszorúmegváltást a káli-medence kis református gyülekezeteinek megsegítésére hálás szívvel fogadnak és várnak!