Elhunyt dr. Veress László

2011. január 19., szerda

altDr. Veress László orvos, címzetes egyetemi tanár, a Szeged-Kálvin téri Református Egyházközség gondnoka és orgonista kántora életének 79. évében elhunyt.

Dr. Veress László orvos, címzetes egyetemi tanár, a Szeged-Kálvin téri Református Egyházközség hűséges gondnoka és orgonista kántora, január 11-én, életének 79. évében hazatért Teremtő Istenéhez.

altIstennek szentelt életéért hálaadó istentiszteletet tartanak január 22-én, szombaton 11 órakor, a Szeged-Kálvin téri Református templomban.

Azok, akik részt kívánnak venni a gyászistentiszteleten, a család kérésére ne hozzanak virágot, koszorút, hanem annak értékében, koszorúmegváltásként adományaikat a templom perselyeiben helyezzék el.

„Az Úrtól indult el ez a dolog… Legyen urad fiának a felesége, ahogyan elvégezte az Úr” tovább >