A Reformátusok Lapja e heti számából

2019. május 12., vasárnap

Mikor érdemes regisztrálni a Csillagpont ifjúsági találkozóra? Miért várják örömmel a keddet a csákvári óvodások? Mit jelent a református keresztyén misszió a 21. században? A Reformátusok Lapja május 12-i számából megtudhatjuk.

A hetente rendszeresen megtalálható igemagyarázatok, elmélkedések és imádságok mellett a Reformátusok Lapja 2019. május 12-i számában Csűrös András Jakab lelkipásztor-történésszel a Tanácsköztársaság és a református egyház kapcsolatáról beszélgetünk, Kovács Mihály nyugalmazott esperes vezércikkében a legyőzés és a meggyőzés közötti különbséget fejtegeti, és ellátogatunk Csákvárra, ahol a gyülekezet ott építkezik, ahol csak lehet, és ennek az eredménye szemmel is látható.

Egyházunk hetilapja ettől az évtől megújul, más formátumban, sokkal több képpel, időtállóbb cikkekkel jelentkezik. Az újság előfizethető a Reformátusok Lapja Kiadóhivatalában: 1113 Budapest, Tas vezér utca 13., +36 1 217 6809, kiado@reflap.hu

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió