A Reformátusok Lapja a nemzeti ünnepen

2019. március 17., vasárnap

A Reformátusok Lapja március 17-i számában a nemzeti ünnep áll a középpontban, továbbá olvashatnak az egységnapi készülődésről és megismerkedhetnek egy új református kutatóműhellyel is.

A hetente rendszeresen megtalálható igemagyarázatok, elmélkedések és imádságok mellett a Reformátusok Lapja 2019. március 17-i számában ünnepi beszélgetést olvashatnak Páll Lászlóval, a budapesti Kálvin téri gyülekezet vezető lelkipásztorával, találkozhatnak könyv- és kiállításajánlókkal, valamint ellátogathatnak a különleges szolgálati területen munkálkodó szentes-felsőpárti gyülekezettel.

Egyházunk hetilapja ettől az évtől megújul, más formátumban, sokkal több képpel, időtállóbb cikkekkel jelentkezik. Az újság előfizethető a Reformátusok Lapja Kiadóhivatalában: 1113 Budapest, Tas vezér utca 13., +36 1 217 6809, kiado@reflap.hu

Fotó: Sebestyén László

Reformatus.hu a közösségi oldalakon