Kerekasztal-beszélgetés az összeomlásokról

2018. június 20., szerda, Debrecen

Hogyan omlik össze egy rendszer? Hogyan dőlt össze néhány hét alatt a Monarchia és a történelmi Magyarország? Miben különbözik a természeti katasztrófa és az emberi-közösségi kollapszus? A Biblia és történelem nagy összeomlásairól rendeznek kerekasztal-beszélgetést  a debreceni Karakter kávéházban június 20-án, szerdán 16.30-tól.

Az eszmecsere résztvevői Hermann Róbert történész (KRE), Hodossy-Takács Előd teológus (DRHE), Püski Levente történész (DE) és Velkey Ferenc történész (DE). A beszélgetést Szirák Péter irodalomtörténész vezeti.

Az esemény az Alföld folyóirat, a DAB Irodalom-, Nyelv- és Médiakommunikációs, valamint Történelmi Szakbizottsága, a DRHE és a Magyar Történelmi Társulat közös rendezvénye.

Facebook esemény itt