Keskeny úton?

2017. szeptember 25., hétfő, Budapest

A Magyarországi Református Egyház Zsinatának Elnöksége, a Református Közéleti és Kulturális Központ Alapítvány (RKK), a Károli Gáspár Református Egyetem Hittudományi Kara és a Nemzeti Emlékezet Bizottsága konferenciát szervez Keskeny úton? A protestáns közelmúlt feltárásának dilemmái címmel 2017. szeptember 25-én Budapesten.

A konferenciát megnyitja, Bogárdi Szabó István püspök, a Magyarországi Református Egyház Zsinatának lelkészi elnöke, köszöntőt mond Hafenscher Károly, a Reformáció Emlékbizottság munkáját segítő miniszteri biztos valamint Kocsev Miklós, a Károli Gáspár Református Egyetem Hittudományi Karának dékánja. A nyitóelőadást tartja Földváryné Kiss Réka a Nemzeti Emlékezet Bizottsága elnöke és a Református Közéleti és Kulturális Központ Alapítvány kurátora.

Időpont: 2017. szeptember 25., 9:00–17:00
Helyszín: Károli Gáspár Református Egyetem Hittudományi Kar, Ráday utca 28., Ferencváros, Budapest

A részvételi szándékot a multfeltaras@reformatus.hu e-mail címen kérik jelezni.

Részletek az RKK oldalán.

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió