Reformációi Gála

2015. október 18., vasárnap, Budapest

Reformációi Gála kerül megrendezésre október 18-án, vasárnap Budapesten 17:00 órakor az Uránia Nemzeti Filmszínházban.

A Gálaest házigazdája: Bényi Ildikó

A gazdag zenei programot a Mezőtúri Református Kollégium, a Vox Nova baptista férfikar, az Újpesti Baptista Harangzenekar, valamit az orosházi Evangélikus Gyülekezet zenei együttese az Alföld Kvartett biztosítja.

Köszöntőt mond Steinbach József püspök, az Ökumenikus Tanács elnöke.

Ünnepi előadásként Dr. Trócsányi László igazságügy miniszter nyert felkérést bizonyságtételre.

„A reformáció és rend" címmel Ráth Mátyás díj átadása a Protestáns Újságírók Szövetsége által.