Koordinátort keres a Csillagpont

2018. január 23., kedd

A Magyarországi Református Egyház Zsinati Ifjúsági Irodája pályázatot hirdet Csillagpont projektkoordinátori állás betöltésére.

A Csillagpont egy kétévente megrendezett református ifjúsági találkozó, ami alkalmanként több ezer 14-35 éves fiatalt vonz. Többet kínál az egyszerű fesztiváloknál: a Csillagpont egyben lelki alkalom is, ahol feltöltekezhetnek a résztvevők.

A projektkoordinátor főbb feladatai:

• A Csillagpont Református Ifjúsági Találkozó szervezésének összefogása és teljes körű koordinálása. A logisztikai, szakmai és kommunikációs feladatok irányítása és felügyelete.
  • A találkozó ügyének egyházon és azon kívül történő képviselete, az egyházi elöljárók rendszeres tájékoztatása.
  • A szervezést bonyolító országos és helyi szervezőstábok (összesen mintegy 500 fő) felállásának ösztönzése, segítése, munkájuk összefogása és összehangolása.
  • Megbeszélések, közös eszmecserék szervezése és lebonyolítása, feljegyzések készítése stb.
  • A találkozó ismertetése, bemutatása különböző egyházi fórumokon.
  • A találkozó megvalósításához kapcsolódó pályázatok elkészítése, benyújtása, elszámolása.

A projektfelelős mindenben a Zsinati Ifjúsági Iroda vezetőjével egyeztetett módon, az ő felügyelete alatt végzi munkáját.

Pályázati feltételek:

• szervezési vagy projektkoordinátori tapasztalat
  • felsőfokú végzettség
  • 23-35 év közötti életkor
  • aktív gyülekezeti tagság református gyülekezetben
  • önkéntes tapasztalat

Olyan jelentkezőket várunk, akik jó szervező- és kommunikációs készséggel, valamint talpraesett, határozott, ugyanakkor empatikus személyiséggel rendelkeznek.

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

• önkéntes szolgálat, vagy részvétel valamelyik korábbi Csillagponton
  • tapasztalat ifjúsági szolgálatban
  • „B” típusú jogosítvány
  • budapesti tartózkodási hely
  • angol vagy német nyelvtudás
  • a feladatkörhöz kapcsolódó felsőfokú végzettség (pl. rendezvény-/ művelődésszervező, közgazdász, teológus vagy katechéta)

A pályázatnak tartalmaznia kell:

• részletes fényképes szakmai önéletrajz
  • kézzel írt motivációs levél (legalább fél – maximum 1 A/4es oldal)
  • 1 ajánlás (lelkipásztortól, korábbi munkáltatótól vagy munkatárstól)
  • hozzájárulás grafológiai vizsgálathoz

A pályázat benyújtásának MEGHOSSZABBÍTOTT határideje: 2018. február 25.

A pályázat benyújtásának módja: e-mailben az ifjusag@reformatus.hu címre. (A kézzel írt motivációs levelet, valamint a hozzájárulást a grafológiai vizsgálathoz beszkennelve kérjük csatolni az e-mailhez.)

Tervezett munkakezdés: 2018. április

Munkaidő: teljes állás, heti 40 óra
Munkavégzés helye: Budapest
A jelentkezőket e-mailben értesítjük!

Kapcsolatfelvétel:

Keressen minket, ha további információra van szüksége.

ifjusag@reformatus.hu

MRE Zsinati Ifjúsági Iroda
1146 Budapest, Abonyi u. 21.
csillag.reformatus.hu