Kiállítás egyházüldözésről és egyházüldözőkről

2010. május 17., hétfő

altAz "Egyházüldözés és egyházüldözők a Kádár-korszakban" címmel lezajlott konferenciához kiállítás kapcsolódik, amelyet az Evangélikus Országos Múzeum rendez a református egyház anyagi támogatásával.

A kiállításnak a "Párbeszéd Háza" (Budapest VIII. Horánszky u. 20.) ad otthont június 30-ig. A tárlat ingyenesen megtekinthető hétfőtől szombatig 14–18 óráig. A szervezők várnal minden érdeklődőt, akár középiskolás csoportokat is!
A részletekért kattintson az EOM honlapjára!