Egység Krisztusban

2018. január 18., címkék: Ökumenikus imahét, imahét 2018, imaheti gondolatok, ökumenikus imahét

A 2018-as ökumenikus imahét tematikáját a Karib-térség egyházai állították össze, akik történelmi örökségük okán a modern kori rabszolgaság jelenségére hívják fel a figyelmet. Gondolatok az ökumenikus imahét nyolcadik napjára.

Családi körben

2018. január 18., címkék: imahét 2018, imaheti gondolatok, ökumenikus imahét, Ökumenikus imahét

A 2018-as ökumenikus imahét tematikáját a Karib-térség egyházai állították össze, akik történelmi örökségük okán a modern kori rabszolgaság jelenségére hívják fel a figyelmet. Gondolatok az ökumenikus imahét hetedik napjára.

A gazdasági igazságosságért

A 2018-as ökumenikus imahét tematikáját a Karib-térség egyházai állították össze, akik történelmi örökségük okán a modern kori rabszolgaság jelenségére hívják fel a figyelmet. Gondolatok az ökumenikus imahét hatodik napjára.

Meghallani a szegények kiáltását

A 2018-as ökumenikus imahét tematikáját a Karib-térség egyházai állították össze, akik történelmi örökségük okán a modern kori rabszolgaság jelenségére hívják fel a figyelmet. Gondolatok az ökumenikus imahét ötödik napjára.

Legyőzni az erőszakot

2018. január 18., címkék: imaheti gondolatok, imahét 2018, Ökumenikus imahét, ökumenikus imahét

A 2018-as ökumenikus imahét tematikáját a Karib-térség egyházai állították össze, akik történelmi örökségük okán a modern kori rabszolgaság jelenségére hívják fel a figyelmet. Gondolatok az ökumenikus imahét negyedik napjára.

Éljünk jól Isten ajándékával!

A 2018-as ökumenikus imahét tematikáját a Karib-térség egyházai állították össze, akik történelmi örökségük okán a modern kori rabszolgaság jelenségére hívják fel a figyelmet. Gondolatok az imahét harmadik napjára.

Isten képmására teremtettünk

2018. január 18., címkék: imaheti gondolatok, Ökumenikus imahét, ökumenikus imahét

A 2018-as ökumenikus imahét tematikáját a Karib-térség egyházai állították össze, akik történelmi örökségük okán a modern kori rabszolgaság jelenségére hívják fel a figyelmet. Gondolatok az ökumenikus imahét második napjára.

Gyógyulás a megtört emberiségnek

A 2018-as ökumenikus imahét tematikáját a Karib-térség egyházai állították össze, akik történelmi örökségük okán a modern kori rabszolgaság jelenségére hívják fel a figyelmet. Gondolatok az imahét első napjára.

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió