Szeretethíd megnyitó a gyermekkórházban

2010. május 14., péntek

altA  Bethesda Gyermekkórház kertjében lesz a Szeretethíd ünnepélyes megnyitója május 21-én, pénteken délután három órától.

Az alkalmon beszédet mond Csűry István, a Királyhágómelléki Református Egyházkerület püspöke, a Szeretethíd idei egyházi fővédnöke. Az egybegyülteket Bölcskei Gusztáv püspök, a Magyarországi Református Egyház Zsinatának lelkészi elnöke, és Pál Sándor a Magyar Református Szeretetszolgálat kuratóriumának elnöke köszönti. Minden önkéntest és érdeklődőt szeretettel várnak!