"Nagy az ereje az igaz ember buzgó könyörgésének" – Imanapok a nemzetért

2010. február 26., péntek

altNemzetünk megtartásáért, lelki megerősítéséért és megtisztulásáért, a nemzeti összetartásért és sorsunk jobbra fordulásáért márciusban imanapokat tartanak a Budai Református Egyházközségben.

Az első imaesten olyan jeles közéleti személyiségek tartanak előadást, mint Jókai Anna, Kopp Mária vagy Szeverényi János. Az előadások között imaközösségen vesznek részt az egybegyültek. Az imaest március 10-én, szerdán este fél hatkor kezdődik. Az alkalmakra tisztelettel hívják, szeretettel várják hazánk és a magyarság sorsáért felelősséget érző, határon inneni és túli testvéreket.

Program:

Március 10. (szerda)

17:30 – Jókai Anna: Ne féljetek
Prof. dr. Kopp Mária: A magyar társadalom lelki erőforrásai
Nt. Szeverényi János evangélikus missziói lelkész: Keresztyén felelősségünk a Nemzetért

Március 14. (vasárnap)

08:00 – imalánc indul a könyvtárszobában
10:00 – istentisztelet, és a cserkészek ünnepi megemlékezése
18:00 – könnyűzenés istentisztelet nemzeti ünnepünk jegyében

Március 22. (hétfő)

19.00 – Tabulatúra régi-zene együttes műsora :„Szép hazádért, kedvesidért” – a hazáért harcolók emlékezete

Bővebb információ:  www.gyulekezet.hu honlapon