Poznán Béla kapta a Magyar Érdemrend Lovagkeresztjét

2013. október 01., kedd

Poznán Bélának, a Kálvin Egyházkerület püspökének a Magyar Érdemrend Lovagkeresztjét adta át Martonyi János.

Állami kitüntetéseket adott át New Yorkban Martonyi János. Poznán Béla, fairfieldi lelkésznek, a Krisztus Egyesült Egyházához tartozó Kálvin Egyházkerület püspökének több évtizedes lelkipásztori szolgálatáért, az amerikai magyarság érdekében, valamint az amerikai és a Kárpát-medencei református egyházak közötti kapcsolatok ápolásának elismeréseként Martonyi János külügyminiszter a Magyar Érdemrend Lovagkeresztjét adta át.

A cikk folytatása itt olvasható.