Megjelent a Sárospataki Református Lapok húsvéti száma

2010. április 03., szombat

alt„Élő teológia" rovatunkban a feltámadásról olvashatnak gondolatokat. A lap hasábjain szokásainkhoz híven hírt adunk a négy egyházmegyében az elmúlt szám óta történt gyülekezeti eseményekről.

Intézményi híreink között kerületünk gimnáziumainak életében pillanthatnak bele, és bemutatjuk teológiánkon tanuló vendégünket, aki Malawiból érkezett.
A kerületben folyó missziói munka kapcsán az „Esélyt adunk" Tanoda programról írunk, „Igazat mondd, ne csak a valódit" rovatunkban a megújulásban betöltött felelősségünkről kérdeztük Dr. Enghy Sándor és Dr. Bodó Sára véleményét. Folytatjuk Portré és „Vigasztaljátok népemet" rovatainkat, valamint új fejezettel jelentkezik „Kálvin sarok" is. Az újságot keressék lelkipásztoruknál!

Forrás: www.tirek.hu

Reformatus.hu a közösségi oldalakon