Jubileumi és reformációi ünnepség Vésztőn

2011. október 27., csütörtök

A református iskola fennállásának huszadik évfordulóját és a reformáció napját ünneplik október 30-án Vésztőn. Reformációs istentisztelet tartanak a helyi református templomban vasárnap délelőtt fél 10-kor.

Az ünnepségen Fehér Csaba békési ifjúsági lelkész hirdet Igét, hangversenyt ad a budapesti musicARTtrio. Az alkalom után a Kis Bálint Református Iskolában bemutatják az iskola húsz éves jubileumi könyvét és megnyitják az iskolatörténeti kiállítást „Palatáblától az interaktív tábláig” címmel.

Bővebb információ:
+36 66 476 045; +36 66 476 018