Jótékonysági operaest koreai fellépőkkel

2010. július 29., csütörtök

altA düsseldorfi koreai presbiteriánus gyülekezet missziós csoportja profi operaénekesekkel jótékonysági koncertet ad diakóniai szolgálatok támogatására.

A koncert két templomban is meghallgatható. A Kálvin téri református templomban augusztus 10-én, kedden este hat órától, a Szilágyi Dezső téri templomban pedig augusztus 12-én, csütörtökön este hat órától várják az érdeklődőket.

A rendezvény a Magdaléneum Fogyatékosok Református Ápoló-Gondozó Otthonát, a Lorántffy Zsuzsanna Református Kismamaházat és a Cigánymissziót támogatja.

A belépés ingyenes, a szolgálatok támogatására adományokat elfogadnak.

Az operaest után alkalom lesz személyes ismerkedésre és beszélgetésre a templomokhoz tartozó termekben szeretetvendégség keretében.

Minden érdeklődőt szeretettel várnak a szervezők és az előadók.

A programról bővebb információ és képes bemutató a www.diakonia.hu oldalon olvasható.

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió