Elhunyt Dr. Boross Géza

2010. október 20., szerda

altDr. Boross Géza lelkipásztor, a Károli Gáspár Református Egyetem nyugalmazott emeritus professzora életének 79. évében elhunyt.

Dr. Boross Géza, a Törökőri Református Egyházközség lelkipásztora, a Károli Gáspár Református Egyetem nyugalmazott emeritus professzora életének 79. évében, október 2-án hazatért a Mennyei Urához.

altDr. Boross Géza még megérhette, hogy idén augusztusban a Magyarországi Református Egyház legfőbb tudományos testületétől, a Doktorok Kollégiumától Pápán megkapta az aranygyűrűs teológiai doktor címet.

Búcsúztatására október 25.-én 14 óra 15 perckor kerül sor a Farkasréti temető Makovecz termében. (Bp. XII. Németvölgyi út 99.)

Táviratcím: Dr. Boross Gézáné, 1092 Budapest, Ráday u. 28.