Álláspályázat pedagógusok részére

2011. április 21., csütörtök

A Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon éjszakai nevelőtanári munkakörbe pályázatot hirdet a 2011/2012. tanévre. A pályázati feltételeket a mellékelt pályázati kiírás tartalmazza.

A Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon pályázatot hirdet pedagógus munkakör betöltésére az alábbiak szerint:

A betöltendő munkakörök száma:
1 fő női pedagógus részére
1 fő férfi pedagógus részére

A betöltendő munkakör megnevezése: éjszakai nevelőtanári munkakör

Jellege: főállású, munkaviszonyban ellátott munkakör

A betöltendő munkakör rövid leírása: A Lévay József Református Gimnázium és Diákotthonban diákotthoni nevelőtanári feladatok ellátása (elsősorban, de nem kizárólag éjszakai felügyelet), valamint a kapcsolódó nevelési feladatok végzése a Magyar Köztársaság 1993. évi LXXIX. Törvény a közoktatásról, a Magyarországi Református Egyház 1995. évi  I. törvény A Magyarországi Református Egyház közoktatási törvénye, valamint az 1992. évi XXII. Törvény a Munka Törvénykönyvéről rendelkezései alapján.

A munkavégzés helye: Lévay József Református Gimnázium és Diákotthon, 3530 Miskolc, Kálvin J. u. 2. székhellyel a Kálvin J. u 4., Rákóczi u. 18., és Rákóczi u. 20. sz. alatti feladat ellátási helyen (diákotthon)

A munkakör elfoglalásának időpontja: 2011. augusztus 16.

Pályázathoz benyújtandó dokumentumok:
• Oklevél(elek) fénymásolata
• Önéletrajz, pályázat,
• Szakmai elképzelések
• Lelkipásztori ajánlás

A pályázat benyújtásának határideje: 2011. május 20.

A pályázat elbírálásának határideje: 2011. június 10.

Olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik elkötelezettek a református nevelés iránt.

További tájékoztatást a 46/507667/21 telefonszámon, illetve az administration@levay.sulinet.hu elektronikus címen lehet kérni.

Letölthető dokumentum

Reformatus.hu a közösségi oldalakon