Álláslehetőség a Szeretetszolgálatnál

2011. január 28., péntek

A Magyarországi Református Egyház Szeretetszolgálati Irodája munkatársat keres könyvelői munkakörbe.

Feltételek: regisztrált mérlegképes könyvelő
Előnyt jelent:
- keresztyén/keresztény mentalitás;
- szociális területen szerzett tapasztalat;

Főbb feladatok:
- az MRE által fenntartott szociális intézmények teljes körű könyvelése, bérszámfejtése;
- különböző lekérdezések és kimutatások készítése;
- kapcsolattartás az intézményekkel;

Legfontosabb elvárások:
- precizitás;
- számviteli és adótörvények kiváló ismerete;
- nagy munkabírás;
- minimum 5 éves szakmai tapasztalat;
- közösségi szellem;
- rugalmasság;
- MS office felhasználó szintű ismerete
- jó problémamegoldó képesség.

Munkavégzés helye: Szeretetszolgálati Iroda, 1146 Budapest, Hungária krt. 200.

Munkaidő, bérezés: heti 40 óra, bérezés megegyezés szerint
Kezdés: 2011. március 1.

További információ: tel.: 06-30/241 8673, e-mail: abod.aranka@zsinatiiroda.hu

Jelentkezés: önéletrajzot 2011. február 10-ig várunk a fenti e-mail címre.

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió