A Világosság január 1-ei adása

2012. január 02., hétfő

A felvidéki Pátria Rádió református egyházi műsorában egyebek mellett szó volt a bécsi magyar gyülekezetről, valamint az imádság erejéről. Hallgassa meg online!

Az év első napján Molnár Elemér a Zempléni Református Egyházmegye esperese, királyhelmeci lelkipásztor újévi gondolatait osztja meg a hallgatókkal.

A Szlovákiai Református Keresztyén Egyháznak két missziói gyülekezet van. Az egyik Prágában, a másik pedig Bécsben. Az osztrák fővárosban élő magyarok között már harmadik éve végez szolgálatot Karvanszky Mónika lelkipásztor. Vele készült beszélgetés a magyar reformátusok között végzett munkájáról.

Érdemes-e imádsággal fordulni Istenhez kéréseinkkel? Az imádság erejének megtapasztalásáról ad bizonyságot Varga Zoltán szádalmási lelkipásztor.

Műsorvezető-szerkesztő: Iski Ibolya

Hallgassa meg online!

{mp3remote}http://213.215.116.181:8001/patria/2012-01-01/687-Svetlo-08-06.mp3{/mp3remote}

Reformatus.hu a közösségi oldalakon