Adventi családi nap a Hagyományok Házában

2019. december 01., vasárnap, Budapest

Kézműves sajtokkal, házi hústermékekkel, süteményekkel, kézműves babákkal, táskákkal, ajándéktárgyakkal várja az érdeklődőket december 1-jén, vasárnap a Budai Református Egyházközség. A 10 órás és 11 órás istentisztelet után adventi koszorúkészítés és karácsonyi portékák vásárára lesz a Hagyományok Házában.

Program:

10 órás istentisztelet után: vásár és koszorúkészítés a felnőtteknek, illatos tea és mézes sütemény

11 órás istentisztelet után: vásár és koszorúkészítés családoknak, hittanosoknak, illatos tea és mézes sütemény

Koszorúalap: 300, a négy gyertya 500 forint, a fenyőágak, szalagok és egyéb díszek 200 forint

Találkozó: Szilágyi Dezső tér 3.

További információ: Fördős Kata missziói gondnok, 06-30-4888254, misszio@gyulekezet.hu