Meghívó - MRE KIMM szakmai nap

2019. május 15., szerda

Szeretettel várunk minden érdeklődőt 2019. május 28-án az EFOP-2.2.3-17-2017-00036 számú "MRE KIMM Drogterápiás Otthona Infrastrukturális és szakmai fejlesztése” című projektünk keretében megrendezésre kerülő szakmai napra, melynek témája a szenvedélybetegek részére nyújtott támogatott lakhatás bemutatása és a rehabilitációs intézmény munkájának megismerése.

A szakmai napot a  Magyarországi Református Egyház Kallódó Ifjúságot Mentő Misszió Drogterápiás Otthona szervezi együttműködve a  Magyarországi Református Egyház Újváros Drogambulanciával.

Részletek a meghívóban.