Pódiumbeszélgetés a keresztyénüldözésről

2019. május 15., szerda, Budapest

Küzdelem Európáért – Keresztényüldözés és értékrendi válság címmel szervez előadást és azt követően beszélgetést május 15-én, szerdán a Protestáns Újságírók Szövetsége.

Az előadó, Győrfi Károly az Óbudai Evangélikus Egyházközség tisztségviselője, aki a Budapesti Műszaki Egyetem Vegyészmérnöki Karán végzett, majd vállalati felsővezetőből diplomata lett. Több könyvében is (Keresztyénüldözés a 21. század elején; Európa értékrendi válsága, úton a vég felé) a korunkban egyre fokozódó keresztyénüldözés folyamatát követi, adatokkal alátámasztva.

Időpont: 2019. május 15., szerda 17 óra

Helyszín: Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsa székháza (1117 Budapest, Magyar Tudósok körútja 3.)