Három koncert Majosházáért

2019. május 15., szerda, Budapest, Majosháza, Dunaharaszti

Amerikai kórus, az illinoisi Wheaton College Women's Chorale turnézik Magyarországon, a jótékonysági koncertek bevételéből a Majosházai Hospice Házat támogatják.

Május 15-én, szerdán 17.30-tól a budavári evangélikus templomban (Budapest I. ker. Bécsi kapu tér 1.), május 16-án, csütörtökön 17.30-tól a majosházi református templomban (Majosháza, Kossuth u. 22.), május 17-én, pénteken 18.00-tól a dunaharaszti református templomban (Dunaharaszti, Rákóczi u. 21.) lép fel a kórus.

A belépés ingyenes, adományaikat köszönettel fogadja a végstádiumban lévő betegek méltó kísérését szolgáló református intézmény.