A Rákóczi-szabadságharc dalai korabeli hangszereken

2019. március 18., hétfő, Budapest

A Tabulatúra régizene klub márciusi alkalmán korhű táncokat és dalokat mutat be „Magyarország, Erdély, hallj új hírt!" címmel, a Rákóczi-emlékév keretében.

Minden érdeklődőt szeretettel várnak március 18-án, hétfőn 19 órára a Budai Református Egyházközség Szilágyi Dezső tér 3-ban található gyülekezeti nagytermébe.

A magyar függetlenség ügye mellett harcoló és végsőkig kitartó II. Rákóczi Ferenc magyarországi és erdélyi fejedelem jelmondata: Istennel a hazáért és a szabadságért!

A belépés ingyenes, de perselyadományokat a klub működéséhez köszönettel elfogadnak.