Örökségtúra a Felső-Tisza vidék szívébe

2018. május 19., szombat, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Magyarország észak-keleti szegletét fedezhetik fel a vállalkozókedvűek a Szatmár-Beregi örökségtúrán május 19-21 között. A táj híres szülöttje, Móricz Zsigmond szerint a történelmi Magyarország utolsó tündéri mezeje ez, amit a Tisza és mellékfolyói, a Szamos, a Túr és a Kraszna határolnak.

A túra önköltséges, az étkezés gyakorisága szabadon választott, amelyet a túra előtt pontosítanak a résztvevőkkel. Az önköltség mértékéről a regisztrációnál tájékoztatják a jelentkezőket. Részvételi, nevezési díjat nem számítanak fel. A kerékpártúra időtartama alatt szervezett idegenvezetést, túravezetést és kerékpáros szervízszolgáltatást ingyenesen biztosítanak.

Jelentkezési határidő: május 13.

Elérhetőségek: kozepkoritemplomokutja@gmail.com

telefon: +36 30 446 8383; +36 20 506 0127

Az esemény facebook oldala

Bővebb információk és program itt