Tajvani ösztöndíj

2014. február 12., szerda

Tajvan legrégebbi teológiai szemináriuma, a Tainani Theological College and Seminary ösztöndíj-programot hirdet nemzetközi diákok számára a 2014/2015-ös akadémiai évre.

Partneregyházunk, a Taiwani Presbiteriánus Egyház oktatási intézménye az alábbi mesterképzési programokra várja az érdeklődő diákokat:

- Teológiai mesterképzés (M. Th.)
- Vallástudomány mesterképzés (M.R.S.)

Felvételi követelmények:
- A bemeneti követelményeknek megfelelő egyetemi vagy főiskolai diploma
- A képzés angol nyelven történik, ezért az angol nyelv magas fokú ismerete.
(Minden felvett hallgatónak részt kell vennie a TTCS angol szintfelmérőjén)

Jelentkezés módja:
A jelentkezési lap megtalálható a TTCS weboldalán

Csatolandó dokumentumok:
- Önéletrajz
- Leckekönyv
- Diploma fénymásolat
- A pályázó által írt cikkek, tanulmányok másolata vagy egy 400 szavas esszé a teológia és a keresztyén szolgálat témakörében.
- Két, a hallgató nyelvtudását igazoló ajánlólevél

További részletes információk olvashatóak a képzési programokról, illetve a Teológia mesterképzéshez kapcsolódó ösztöndíj lehetőségekről a mellékelt dokumentumokban.

Külügyi Iroda