Konferencia az oktatáspolitikai váltásról

2010. november 22., hétfő

A történelmi Egyházak Közoktatási Intézményvezetőinek Országos Egyesülete Oktatáspolitikai váltás – stratégiaváltás címmel december 3-án, pénteken konferenciát tart a Budapest-Fasori Evangélikus Gimnázium dísztermében.

Program:
9:30 Regisztráció
10:00 A konferencia megnyitása: Dr. Kálmán Attila, a TEKIOE elnöke
10:15 Oktatáspolitikai irányváltás: Dr. Hoffmann Rózsa oktatásért felelős államtitkár
12:00 Ebédszünet
12:45 Kerekasztal-beszélgetés, amelynek témája: Változások a közoktatás mindennapjaiban – tartalmi szabályozás, gazdasági háttér, az egyházi intézmények mozgásterének változása. A beszélgetés résztvevői: Kaposi József, az OFI szakmai és tudományos főigazgató-helyettese és Oláh Gáborné, a NEFMI politikai főtanácsadója
14:30 A konferencia zárása: Dr. Kálmán Attila, a TEKIOE elnöke

Cím: 1071 Budapest, Városligeti fasor 17-21.