A református kampányfilm lett a legjobb reklám 2012-ben

2013. január 10., csütörtök

Noha egyház kampányfilmje és nem reklámügynökség készítette - mégis első lett a magyarországi reklámok versenyében a Fiú! című film.

Mint arról hírt adtunk, a Kreatív szaklap beválogatta a református egyház karácsonyi kampányfilmjét az elmúlt év 12 legjobb reklámfilmje közé.

A Kreatív gárdája köztudottan igen kritikus, az idei válogatást így jellemezték: "Nem voltunk elkényeztetve bombajó reklámokkal idén sem, persze volt részünk vállalható, sőt, szemnek kellemes szpotokban is. Nem volt szempont ugyanakkor az, hogy mennyibe került, mennyire csili-vili vagy éppen összeborulós - a tavalyi listához hasonlóan itt is azokat próbáltuk meg kiválogatni, amelyek legalább egy picit kitűntek a dömpingből."

Az első helyezést közönségszavazattal döntötték el, és a magyar reklámnézők - lekörözve az Ikea vagy a Magyar Telekom reklámjait - a Magyarországi Református Egyház karácsonyi társadalmi üzenetét tartották a legjobbnak.

reformatus.hu

Reformatus.hu a közösségi oldalakon