Hit, látás, varázslat – kiállítás és hangverseny az Alsóörsi Református Templomban

2010. augusztus 02., hétfő

altKét rangos eseménynek adott otthont július 24-én, szombaton Alsóörs gyönyörű református műemléktemploma: ezen a napon nyílt meg a nagyszerű fotóművész, Kovács Endre Hit és látás című fotókiállítása, és ezen az estén a résztvevők élvezhették – mint már oly sokszor – a Magyar Állami Operaház kitűnő szólócsellistája, Kiss-Domonkos Judit koncertjét. Folytatás...

Reformatus.hu a közösségi oldalakon

Asztali verzió