Karácsonyi református istentiszteletek közvetítése a közszolgálati médiában

2011. december 20., címkék: karácsony, rádiós istentiszteletek, Advent 2011, mtv

Karácsonyi református istentisztelet  2011. december 25-én 11 órától az M1 televízió csatornán látható, december 26-án 10 órától az MR1-Kossuth Rádióban hallható.

A Berzétei Református Gyülekezetről a Magyar Televízióban

2011. május 04., címkék: szlovákiai reformátusok (szrke), berzéte, mtv

Az MTV Átjáró című műsorának pénteki adása egy mindenki számára követendő példáról tudósít.

Nagypéntek az élet ünnepe – református istentisztelet az MTV-ben

2010. április 03., címkék: berkesi gábor, nagypéntek, Hírek, mtv

Nagypénteken délután a Pozsonyi útról sugárzott élő istentiszteletet a Magyar Televízió (MTV), igét Berkesi Gábor református lelkipásztor hirdetett. Az egész közvetítés az MTV oldaláról, Ide kattintva megtekinthető.