Minden napra egy adventi mese - Angyalles

2011. november 30., címkék: Advent 2011, mese

„Berszán István történetei olyannak mutatják a világot, amilyennek csak azok láthatják, akik angyalokkal találkoznak, sőt szóba is állnak velük" – írja az Angyalok meséi című gyermekkönyvről és szerzőjéről Viski András erdélyi író, a Koinónia Kiadó alapítója. Karácsonyig a kötetben megjelent mesékből szemezünk, a kolozsvári kiadó engedélyével.

Minden napra egy adventi mese - Egy lelketlen áruló megmenekül

Minden napra egy adventi mese - A juhászkutya karácsonya

2011. november 30., címkék: Advent 2011, mese

Luther Mártonról készít rajzfilmsorozatot az evangélikus egyház

2010. április 01., címkék: reformáció 500, mese, evangélikus egyház, Ökumené, fabiny tamás, ökumené, luther, Fabiny Tamás

A reformáció elindítójáról, Luther Mártonról készít rajzfilmsorozatot a Magyarországi Evangélikus Egyház (MEE) az 1517-ben kezdődött vallási megújulási mozgalom 500 éves évfordulójára.