„Nem vagyunk földönkívüliek”

2018. szeptember 27., címkék: budapest-pestszentimre

„Célunk volt, hogy ezzel a programmal közelebb hozzuk a gyülekezeteket az itt élő emberekhez. Úgy vélem, hogy így kell felépíteni a missziót: először ismerjenek meg minket” – fogalmazott Hajdú Bálint Kadosa, a pestszentimrei református gyülekezet lelkipásztora az Egy úton elnevezésű rendezvényről, melyre mi is ellátogattunk.

Kocsmából szeretetház

2016. október 04., címkék: jubileum, budapest-pestszentimre, évforduló

Egész hónapos programsorozattal ünnepel a száz éves a pestszentimrei gyülekezet.

Irodalmi pályázat gyerekeknek a pestszentimrei gyülekezetben

2016. szeptember 05., címkék: budapest-pestszentimre, pályázat, Pályázat, ifi

Az idén 100 éves pestszentimrei egyházközség irodalmi pályázatot hirdet általános iskolásoknak.

Rajzpályázat gyerekeknek a pestszentimrei gyülekezetben

2016. szeptember 05., címkék: budapest-pestszentimre, pályázat, Pályázat, ifi

Az idén 100 éves pestszentimrei egyházközség rajzpályázatot hirdet általános iskolásoknak.

Rajzpályázat gyerekeknek a pestszentimrei gyülekezetben

2016. május 23., címkék: budapest-pestszentimre, pályázat, Pályázat, ifi

Az idén 100 éves pestszentimrei egyházközség rajz pályázatot hirdet általános iskolásoknak.

Irodalmi pályázat gyerekeknek a pestszentimrei gyülekezetben

2016. május 23., címkék: ifi, Pályázat, pályázat, budapest-pestszentimre

Nyolcvanöt éves a pestszentimrei református templom

2012. október 15., címkék: budapest-pestszentimre, ravasz lászló, évfordulók

Nyolcvanöt éve, 1927. október 16-án Ravasz László püspök szolgálatával szentelték fel Budapest-Pestszentimrei Református Egyházközség első templomát.