Református hitoktatót várnak Gödöllőre

2014. május 21., szerda

A Gödöllői Református Egyházközség – szeptemberi belépéssel – előírt képesítéssel rendelkező, teljes munkaidős református hitoktató munkatársat keres.

Munkavégzés helye: a gödöllői általános iskolák, óvodák.

Feladatai: a kötelezően választható és a fakultatív hitoktatás feladatainak végzése a vezető lelkipásztor szakmai irányítása, felügyelete mellett.

Bérezés a Pedagógus Bértábla besorolása szerint.

Nem helyben lakónak a lakhatás megoldásában az Egyházközség átmeneti segítséget tud nyújtani.

Jelentkezni – szakmai önéletrajz és motivációs levél benyújtásával – az egyházközség lelkészi hivatalánál lehet 2014. 5. 31-ig.

2100 Gödöllő, Szabadság tér 9.
E-mail: lelkeszihivatal@refgodollo.org, vagy godollo@reformatus.hu

Elbírálási határidő: 2014. 6. 20.