Országos Református Ifjúsági vezetőképzés

2010. március 31., szerda

altHatodik alkalommal indul református ifjúsági vezetőképzés szeptembertől Budapesten. A Zsinati Ifjúsági Iroda a Református Szeretetszolgálat Felnőttképző Intézetével közösen szervezi meg idén is a képzést.

A 120 órás, tíz alkalomból álló képzésre 18. életévüket betöltött fiatalok jelentkezését várják, akik elhívást éreznek gyülekezeti ifjúsági misszióban való tevékeny részvételre. Felkészült és tapasztalt oktatók biztosítják az elméleti és gyakorlati ismeretek gazdag tárházát. A képzés egyben az ország számos pontjáról érkező fiatalok közösségének elmélyítését is szolgálja.

További információ:
felnottkepzes@zsinatiiroda.hu