Ökumenikus istentisztelettel zárja árvízi segélyakcióját a MÖS

2010. október 26., kedd

Befejező szakaszához érkezett a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet árvízi segélyprogramja, melynek alkalmából hálaadó ökumenikus istentiszteletet tartanak.

Befejező szakaszához érkezett a Magyar Ökumenikus Segélyszervezet Borsod-Abaúj-Zemplén megyei árvízi segélyprogramja. Ebből az alkalomból hálaadó ökumenikus istentiszteletet tartanak október 27-én, 12 órától a szendrői református templomban.

Az istentiszteleten Bölcskei Gusztáv a Tiszántúli Református Egyházkerület püspöke, a Zsinat lelkészi elnöke, Csomós József a Tiszáninneni Református Egyházkerület püspöke és Fabiny Tamás evangélikus püspök szolgál. Köszöntést mond Dr. Lévai Anikó, a Segélyszervezet jószolgálati nagykövete, A. Szabó Magda a Duna Televízió ügyvezető alelnöke és Lehel László, a Segélyszervezet elnök-igazgatója.

A Duna Televízió felvételt készít az istentiszteletről, amely várhatóan advent első vasárnapján kerül adásba.