Nevelőszülők gyermekeit ajándékozzák meg az egyetemisták

2010. december 05., vasárnap

Nevelőszülőknek és gyermekeiknek szerveznek a debreceni egyetemi gyülekezetek adventi, Szent Miklós Napi estet december 6-án.

Nevelőszülőknek és gyermekeiknek szerveznek a debreceni egyetemi gyülekezetek (református, római és görög katolikus, evangélikus) adventi, Szent Miklós Napi estet december 6-án 17.30-tól a Debreceni Egyetemi Templomban.

Ezen az esten vendégül látják a Hajdú Bihar Megyei Területi Gyermekvédelmi Szakszolgálat nevelőszüleinél élő hátrányos helyzetű gyermekeket, akik számára műsorral, énekléssel egybekötött játékos, kézműves foglalkozásokat szerveznek. Ezentúl minden gyermek és kísérője ajándékot is kap.
A szervezők célja, hogy Mikulás napján minél több hátrányos helyzetű gyermek kaphasson ajándékot és emellett az egyetem fiataljai és a gyermekek között személyes kapcsolat is kialakulhasson. A programban a mintegy 90 vendég mellett a négy egyetemi gyülekezet harminc fiatalja vesz részt.

Időpont: 2010. december 6.

16 óra: A gyülekezetek fiataljai összeállítják a csomagokat
17 óra 30 perc: Éneklés, műsor, majd pedig játék és kreatív foglalkozás
19 óra: Mikuláscsomagok kiosztása

Helyszín: Debreceni Egyetemi Templom (4032 Debrecen, Egyetem tér 1.)

A program szervezői:
Debreceni Református Egyetemi Gyülekezet