Még hozzáférhetőek a népszámlálási plakátok

2011. október 06., csütörtök

A gyülekezetek az esperesi hivatalokból is hozzájuthatnak a közegyházi népszámlálási kampány plakátjaihoz.

Több jelzés is érkezett lelkészektől a Zsinati Hivatalba arról, hogy a gyülekezeteik számára igényelnének még a közegyházi népszámlálási református mozgósító kampány plakátjaiból.

A hivatal Kommunikációs Szolgálata azt javasolja, hogy a lelkipásztorok forduljanak az esperesi hivatalokhoz, mivel a gyülekezeteknek küldött plakátokon felül az esperesi hivatalokba még negyven-negyven plakátot jutattak el.

A plakátok mellett a mozgósító kampány fontos része a református népszámlálási honlap, amelyet innen érhetnek el.

Reformatus.hu