Leprások Világnapja

2012. január 19., csütörtök

A Leprások Világnapja alkalmából rendezett központi ünnepség, a nagygyűlés január 29-én, vasárnap 4 órakor Budapesten lesz, a Lepramisszió szervezésében.

Az alkalom bevezető áhítatát Eszes Zoltán csömör-cinkotai baptista lelkész tartja, majd „Fény a sötétben” címmel a leprakórházakban folyó munkát képes előadással Riskóné Fazekas Márta igazgató mutatja be. AZ ünnepség keretében elhangzik a 2011. évről szóló beszámoló is. Az ünnepségen énekkel a Csömöri Baptista Énekkar szolgál.

Helyszín: Budapest, VII. kerület, Fasori Evangélikus Templom (Városligeti fasor 17, a Bajza u. sarkán.)