Lelkészválasztás Kecskeméten

2010. október 04., hétfő

A Kecskemét-Keleti Egyházrész megüresedett lelkipásztori állására Kuti József jelölt lelkipásztor bemutat­kozó szolgálata október 17-én, vasárnap 9 órakor lesz.

A Kecskemét-Keleti Egyházrész megüresedett lelkipásztori állására a Bács-Kiskun­sági Református Egyházmegye esperese Kuti József jelölt lelkipásztor bemutat­kozó szolgálatát október 17-én, vasárnap 9 órára tűzte ki.

Az egyházközségi válasz­tás időpontja október 24. vasárnap 9 óra. A lelkészválasztás napján délelőtt az imaházakban nem tartanak istentiszteletet, mindenkit a Templomba várnak. Minden választójoggal rendelkező egyháztag megjelenésére számítanak.